Darčekové vianočné kazety a balenia Eucerin pre ženy a mužov

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Darčekové kazety Eucerin pre ženy

Eucerin HYALURON-FILLER A MIC.VODA Vianočná kazeta nočné sérum 30 ml + DermatoCLEAN micelárna voda 3v1 200 ml

Eucerin HYALURON-FILLER A MIC.VODA Vianočná kazeta nočné sérum 30 ml + DermatoCLEAN micelárna voda 3v1 200 ml, (2018) 1x1 set

Proti vráskam pre normálnu až zmiešanú pleť s SPF 15+:  Obsahuje: vysoko- a nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú a bioaktívny glycín saponín. SPF 15 + UVA ochrana účinne chráni pred predčasným starnutím a prehlbovaním existujúcich vrások. Čistiaca micelárna voda 3v1 odstraňuje všetok vodou rozpustný mejkap a riasenku.

 

Eucerin HYALURON-FILLER Vianočná kazeta denný krém (pre suchú pleť) 50 ml + nočný krém 50 ml

Eucerin HYALURON-FILLER Vianočná kazeta denný krém (pre suchú pleť) 50 ml + nočný krém 50 ml

Krém proti vráskam pre suchú pleť. Je kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, , bioaktívneho glycín saponínu, koncentrovaného dexpantenolu, ktorý stimuluje regeneračné procesy pleti počas noci a SPF 15 + UVA ochranu. Denná a nočná starostlivosť o pleť ako prevencia voči tvorbe vrások.

 

Eucerin HYALURON-FILLER+ELASTICITY Vianočná kazeta denný krém 50 ml + nočný krém 50 ml

Značková kozmetika: Eucerin HYALURON-FILLER+ELASTICITY Vianočná kazeta denný krém 50 ml + nočný krém 50 ml, (2018) 1x1 set

Krémy pre pleťovú kozmetiku: Obsahuje: Arctiín (urýchľuje obnovu kolagénu v bunkách pleti), Silymarín (antioxidant, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vlákien), Kyselina hyalurónová (pre vyplnenie vrások) a SPF 15 s filtrom UVA. Komplexná starostlivosť pre udržanie si mladistvej pleti.

 

Eucerin HYALURON-FILLER+VOLUME LIFT kazeta denný krém (pre normálnu pleť) 50 ml + nočný krém 50 ml

Eucerin HYALURON-FILLER+VOLUME LIFT kazeta denný krém (pre normálnu pleť) 50 ml + nočný krém 50 ml, (2018) 1x1 set

Remodelačný denný krém pre normálnu až zmiešanú pleť. Zložky: Magnolol zväčšuje objem pleti aktiváciou buniek pokožky. Oligopeptidy zlepšujú obnovu kolagénnych vláken. Kyselina hyalurónová pomáha redukovať vrásky. Dexpantenol, ktorý napomáha regenerácii. Mix účinných zložiek pre obnovu kolagénových vlákien a udržanie vlhkosti v pleti.

Eucerin pH5 Vianočná kazeta relipidačný sprchový olej 200 ml + regeneračný krém na ruky 75 ml pre ciltlivú pokožku

Značková kozmetika: Eucerin pH5 Vianočná kazeta relipidačný sprchový olej 200 ml + regeneračný krém na ruky 75 ml, (2018) 1x1 set

Relipidačný sprchový olej pre potreby citlivej pokožky. Kombinácia pH5 citrátového pufru a extra jemných surfaktantov zabraňujú vysúšaniu pokožky i pri častom sprchovaní. Regeneračný krém na ruky: vyživuje a regeneruje namáhanú a popraskanú pokožku rúk a zvláčňuje pokožku počas 24 hodín. Telová kozmetika pre príjemnú a vláčnu pokožku na tele a rukách.

 

Darčekové kazety Eucerin pre mužov

 

Eucerin MEN Vianočná kazeta 1x1kus – gél na holenie Silver Shave 150 ml + balzam po holení Silver Shave 75 ml

Eucerin MEN Vianočná kazeta 1x1kus - gél na holenie Silver Shave 150 ml + balzam po holení Silver Shave 75 ml

Balenie obsahuje gél na holenie s aktívnymi iónmi striebra, ktoré má antiseptický a antibakteriálny účinok. Obsahuje tiež zvláčňujúce polyméry, ktoré predchádzajú drobným poraneniam. Vhodné i pre citlivú a problematickú pleť, i u pacientov s atopickým ekzémom alebo akné. Balzam po holení obsahuje licochalcon A a ióny striebra, ktoré predchádzajú podráždeniu po holení.

 

Eucerin MEN Vianočná kazeta gél na holenie Silver Shave 150 ml + balzam po holení Silver Shave 75 ml

Balzam je vhodný i pre citlivú a problematickú pleť, a tiež pre jedincov trpiacich atopickým ekzémom a akné. Obsahuje: s aktívnymi iónmi striebra má antiseptický a antibakteriálny účinok. Obsahuje tiež zvláčňujúce polyméry, ktoré predchádzajú drobným poraneniam a umožňujú optimálny sklz strojčeka.

 

Darčekové kazety značky Eucerin pre ženy si môžete pozrieť v podkategórii: Dámske darčekové kazety

Darčekové kazety značky Eucerin pre mužov si môžete pozrieť v podkategórii: Pánske darčekové kazety

Ak chcete vidieť kompletnú ponuku, prejdite priamo do e-shopu a to pomocou tlačítka “Pozrieť v e-shope” pri každom produkte.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pridaj komentár