Novinky – čierne zvodné body oblečenie – november – december 2018

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Novembrové a decembrové novinky zvodného sexy prádla:

Jednodielne body Angelica

Body Angelica – pre tie, ktoré preferujú jednodielne body. Tieto body sú príťažlivé a zároveň praktické vo svojom prevedení. Elegantné body s čipkovanými nevystuženými košíčkami. Obvod body je na vrchnej strane tvorený tiež čipkou. Nastaviteľné ramienka. Nohavičková časť je v strihu táng.

Jednodielne body Body Floris s kosticami

Body Floris – čierne body, pričom v podprsenkovej časti sa nachádzajú tmavozelené textilné prvky. Materiál: vyrobené z hladkého mikrovlákna a elastickej čipky. Nevystužené košíčky a kosticami. Ramienka s  reguláciou, vzadu do kríža. Obvod so zapínaním na dva háčiky. V prednej časti sú priesvitné aplikácie, ktoré majú zoštíhľujúci efekt. Nohavičková časť v tangá strihu.

Čipkované body Alluria

Extravagantnejšie sexy body z priesvitnej čipky. Netypický strih v prednej časti, sexi nohavičky v strihu táng. Košíčky  sú nevystužené, s kosticami. Tenké ramienka s nastavením. Na chrbte je šnurovačka, spevnená dvomi kosticami
Podprsenka voľne prechádza v širší čipkovaný pruh, na ktorý nadväzuje zvodná nohavičková časť v strihu tangá.

Čipkované body Estella

Čipkované body Estella – body z jemnej čipky, ktorou ohúrite každé oko. Zvodná nohavičková časť s vyšším pásom, prepojená s podprsenkovou časťou pomocou pásikov. Materiál:  čipka, sieťovina a strappy pásiky. Oblasť rozkroku je podšitá bavlnenou látkou. Silnejšie ramienka s bežným dĺžkovým nastavením. Obvod tvorí silnejšia pružná gumička.
Zapínanie vzadu na dva háčiky a dva stupne stiahnutia. Výrazné, netradičné sexy oblečenie.

Niečo k tomuto typu oblečenia – čo to je, pokrytie, materiál

Je to odev podobný jednodielnym plavkám. Pokrýva trup a boky a často sa spája s malým zapínaním v rozkroku. To umožní otvoriť celý odev. Podprsenková časť často obsahuje nevystužené košíčky, pričom aj obvod vzadu býva regulovateľný na háčiky. Hlavné v prípade body, ako typu zvodného oblečenia.

Pokrytie tela: Body môžu mať mnoho rôznych typov pokrytia. Môžu mať nastaviteľné remienky, strih bikiny, brazílsky, nohavičková časť môže byť klasická alebo napríklad aj v strihu táng, alebo akýkoľvek iný.

Materiál: Body môžu byť vyrobené takmer z akéhokoľvek textilného materiálu. Od jemného trikového materiálu až po jemnú čipku. Môžu byť priehľadné alebo nepriehľadné, s hlbokým výstrihom alebo vysokým krkom, otvoreným chrbtom alebo šnurovaním, dlhým rukávom alebo bez rukávov. Často sú vyrobené z pružného, elastického ​​priľnavého materiálu. Zvyčajne sú vyrobené z rovnakého materiálu v celom kuse. Niekedy je vrchná časť z  iného materiál ako je spodná časť, resp. body môže obsahovať rôzne látkové prvky napríklad v brušnej časti, ako je to hore pri body Floris.

Všetky modely zvodného sexy oblečenia si môžete pozrieť v podkategórii: Sexy prádlo – košieľky, korzety, nohavičky, body a iné 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pridaj komentár